Servisní služby

Dodatečná montáž klimatizačních jednotek a topení

Konec studeným nohám v zimě a ideální klima v létě - Odborníci Bosch Car Service vám rádi dodatečně nainstalují systém klimatizace nebo nezávislé topení do vozidla.

  • Větší bezpečnost a maximální jízdní komfort

  • Speciální servisní dovybavovací zařízení

  • Kompletní balíčky od renomovaných výrobců

Ideální vybavení pro všechna roční období

Přídavné nezávislé topení a klimatizační systémy nejsou stále ještě v základním vybavení automobilů. Ale pokud to sami nechcete dělat, může to za vás udělat Bosch Car Service. Tak si můžete nejen vychutnat přidaný jízdní komfort, ale také zvýšit dlouhodobou hodnotu vašeho vozidla.Ať už jezdíte s kompaktním, střední třídou nebo prvotřídním vozidlem - naši experti vždy mají tu správnou odpověď a disponují potřebným servisním vybavením a zařízením. A kromě různých nenáročných doplňků můžeme také nabídnout balíčky plné nejvyšší kvality od renomovaných výrobců, jako jsou Webasto nebo Eberspächer.

Dokonalá teplota hned zpočátku

Podzim a zima jsou neoblíbenými obdobími nejen u chodců. Řidiči automobilů musí také řešit řadu situací vyplývajících z nepříznivých povětrnostních podmínek: Zamrzlá okna, špatná viditelnost a nepříjemně nízké teploty v ranních hodinách. Díky nezávislému topení si můžete ihned po nastoupení do vozidla užít teplo, okna bez námrazy a vyšší bezpečnost. Přídavné nezávislé topení lze využívat v momentě, kdy teplota klesne pod 10 °C, jinými slovy od září do května. A po zbytek roku poskytuje například přídavnou ventilaci zabraňující růstu teploty v prostoru pro cestující za teplého počasí.

Výhody jedním pohledem:

- Vozidlo je již zahřáto, když do něj vstupujete
- Menší zatížení motoru a snížená spotřeba paliva
- Jasný výhled - není potřeba škrábat námrazu ze skel

Vychutnejte si změnu klimatu

Existuje spousta dobrých důvodů pro dovybavení klimatizačním systémem: Pro vás osobně, pro vaše pohodlí a pro vaši bezpečnost. V létě si můžete vychutnat ideální podmínky mezi 23 až 27 °C a relativní vlhkost 35 až 65 %. Se stálým přísunem čerstvého vzduchu je také řízení bezpečnější, neboť pomáhá podporovat koncentraci a ukončí mlžení skel. Systém klimatizace navíc filtruje nepříjemný zápach, pyl a další nečistoty ze vzduchu tak, abyste vždy dojeli do cíle bez problémů a bez pocení - bez ohledu na počasí.

Výhody jedním pohledem:

- Filtry zamezí přístupu pylů a znečišťujících látek ze vzduchu
- Automatické nastavení ideálního klimatu v prostoru pro cestující
- Přívod čerstvého vzduchu posílí koncentraci na řízení

Naši experti doporučují

Chtěli byste vědět? Klimatizační systémy v automobilech ztrácejí za rok až 8 % chladiva. Existuje i omezení životnosti nejdůležitějších dílů, jako je například vysoušeč. Ten je zodpovědný za odstanění vlhkosti z cirkulujícího chladiva a snížení mechanického opotřebení. Je vhodné nechat si zkontrolovat a vyčistit systém klimatizace v pravidelných intervalech, aby se zabránilo poškození a nepříjemnému zápachu.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
> O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.500 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Navštivte nás na

Facebook Facebooku   

AUTO BÁRTA s.r.o., Vojanova 2991/34, Opava, 746 01, GPS: 49.9459025N, 17.9010731E, navigovat do servisu
Tel.: +420 553 611 340, E-mail: info@autobarta.cz, další kontakty
Mapa stránek - Sitemap