Jste tady: Úvodní stránka > O Bosch Car Service > Správa vozového parku

U nás je váš vozový park v těch nejlepších rukách

Bosch Car Service má dominantní postavení na trhu nezávislých autoservisů. Tento úspěch je založen na úzkém partnerství mezi servisy Bosch Car Service a společností Bosch, předním světovým dodavatelem dílů do automobilového průmyslu. Vzhledem k tomu, že společnost Bosch byla založena před více než 100 lety, značka Bosch je synonymem nejvyšší kvality produktů a služeb. To vše činí z organizace Bosch Car Service vynikající alternativou pro cenu a kvalitu u uvědomělých fleet managerů. Podívejte se blíže na všechny výhody, které nabízíme.
Bosch Car Service: Správa vozového parku

Bosch Car Service: Správa vozového parku

O Bosch Car Service

Profesionální služby, jednoduché řízení

Bosch Car Service převezme vaše starosti

Řízení požadavků údržby a servisu firemní flotily vozidel je komplexní činností. Rozdílné značky a modely automobilů, odlišné smlouvy s více autoservisy, lišící se cenová struktura.

Autoservisy sítě Bosch Car Service se postarají o vozidla všech značek a modelů na jednom místě. S největší servisní sítí na světě jsme vám vždy na blízku a připraveni poskytnout potřebnou pomoc.
  • Všechny vaše fleetové potřeby budou vyřešeny na jednom místě
  • Efektivní servisní postupy zajistí rychlejší návrat vašich vozidel zpět na silnici
  • Jasné a jednotné podmínky pro všechna vaše vozidla
  • Nákladově efektivnější alternativa ke značkovým servisům
  • Odborný tým zajistí vaši celkovou spokojenost

Kompetence, které můžete důvěřovat

Specialisté na opravy a údržbu

Autoservisy sítě Bosch Car Service se zaměřují na 100% kvalitní a odborný servis, údržbu a opravy automobilů. Servisní technici jsou proškoleni na nejvyšší úrovni pravidelně absolvují školení nejnovějších technologií v automobilovém průmyslu.

Jakožto prověřený dodavatel automobilových dílů mnohým světovým automobilkám disponuje společnost Bosch velkým know-how a zkušenostmi, které udrží váš vůz v perfektní kondici.

  • Trvalé a nezávislým auditem kontrolované standardy kvality Bosch
  • Všechny servisní úkony jsou prováděny dle specifikací výrobců automobilů, opravy a údržba se zachováním záruky vozidla
  • Odborný a pravidelně školený personál
  • Kvalitní náhradní díly a servisní vybavení značky Bosch

Se zachováním záruky výrobce

Inspekční prohlídky vozidel se mohou podle nařízení komise Evropské unie č. 461/2010 provádět v garanční době i v nezávislém autoservisu. V Bosch Car Service máte jistotu, že prováděné opravy jsou vykonávány vyškoleným odborným personálem s dodržením všech požadavků výrobce vašeho vozidla. A samozřejmě s použitím náhradních dílů v kvalitě prvovýbavy.

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
AUTO BÁRTA s.r.o.
Vojanova 2991/34, Opava, 746 01, GPS: 49.9459025N, 17.9010731E, navigovat do servisu
Tel.: +420 553 611 340, E-mail: info@autobarta.cz
Navštivte nás na

Facebook Facebooku   

© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap