Navigovat do servisuOpava, Vojanova 2991/34Telefon+420 553 611 340 E-mailinfo@autobarta.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 16.30 h So: po dohodě
Profil firmy

Profil firmy

  • Pro všechny značky vozidel
  • Bez ztráty záruky v záruční době vozidla

Představení společnosti

AUTO BÁRTA s.r.o. je členem celosvětové sítě Bosch Car Service s nimiž máme podepsanou smlouvu o poskytování servisních a záručních služeb.

Díky tomuto máme přístup ke všem informacím potřebným k servisu všech značek vozidel především také v době záruky. Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny.

Autoservis Auto Bárta s.r.o. představuje model silné firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi.

Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

Pavel Bárta - jednatel společnosti

Co je Bosch Car Service?

Bosch Car Service je:

Autoservis pro všechny značky vozidel.

Celosvětová síť více než 17.000 autoservisů, kterým firma Bosch od roku 1921 nabízí svoje zkušenosti, znalosti a know-how.

Alternativní řešení pro majitele vozidel, kteří nechtějí servisovat svoje vozidla ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost a to vše za optimální ceny.

Autoservis, ve kterém lze provádět údržbu i v záruce.

Silný partner, jenž svými inovacemi utváří historii automobilové techniky.

My, servisní partneři Bosch Car Service, používáme moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch.

Naši zkušení mechanici podstupují pravidelná technická školení a spolupracují s firmou.

Bosch, aby technické novinky a změny v autoopravárenství získali z první ruky. Můžete si zvolit z nabídky mezi značkovým servisem a nezávislým autoservisem Bosch.

Car Service. Přijeďte a my Vám dokážeme, že auta opravovat umíme

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost AUTO BÁRTA s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů