O nás

Ženy řidičky jsou v AUTO BÁRTA prioritou

Ženy za volantem jsou u nás vždy vítány!

I když některé ženy mají z návštěvy autoservisu obavy a mají nepříjemný pocit, že vstupují do ryze mužského prostředí a nerozumí technickým záležitostem, u nás tento problém mít opravdu nemusí.
Náš tým profesionálních mechaniků se o Vaše vozidlo vždy velmi rád postará a rád Vám se vším poradí, včetně odvezení vozidla na zvedák, tak s jeho vycouváním zpět na parkoviště.

Příjem zakázek, objednání a prodej náhradních dílů i pneumatik mají u nás na starost také ženy a proto nemusíte mít obavy.

V klidu se u nás můžete pohodlně usadit, dát si lahodnou kávu nebo čaj, přečíst noviny, časopisy.Nebo se připojit k WIFI a vyřídit si své pracovní povinnosti.A pokud přijedete se svými dětmi, na ty větší čeká dětský koutek, ve kterém si mohou kreslit nebo stavět z Lega.Miminka si můžete pohodlně nechat v sedačce spinkat a my s Vámi probereme vše potřebné.

Nejprve se Vás zeptáme a vyslechnene si Vás, poté zhodnotíme situaci a závadu na vozidle, poradíme s vyřešením problému, pokud to bude nutné odvezeme Vás nebo Vám půjčíme náhradní vozidlo.

I malý problém, jako je výměna žárovek, stěračů, kapalin,mytím a čištěním vozu, dofouknutím pneumatik, to vše pro Vás vždy zařídíme.

Váš vůz kompletně zajistíme včetně zařízení STK a emise, čistění interiéru a umytí vozidla v naší bezkontaktní myčce.

Pokud budete mít problém s autem během cest, zavolejte 608 777 557 ( p. Bárta Pavel) poradíme Vám po telefonu, nebojte se zeptat.

Na Vaši návštěvu se bude těšit kolektiv
AUTO BÁRTA

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
AUTO BÁRTA s.r.o.
Vojanova 2991/34, Opava, 746 01, GPS: 49.9459025N, 17.9010731E, navigovat do servisu
Tel.: +420 553 611 340, E-mail: info@autobarta.cz
Navštivte nás na

Facebook Facebooku   

© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap