Ženy řidičky jsou v AUTO BÁRTA prioritou

Ženy za volantem jsou u nás vždy vítány!

I když některé ženy mají z návštěvy autoservisu obavy a mají nepříjemný pocit, že vstupují do ryze mužského prostředí a nerozumí technickým záležitostem, u nás tento problém mít opravdu nemusí.
Náš tým profesionálních mechaniků se o Vaše vozidlo vždy velmi rád postará a rád Vám se vším poradí, včetně odvezení vozidla na zvedák, tak s jeho vycouváním zpět na parkoviště.

Příjem zakázek, objednání a prodej náhradních dílů i pneumatik mají u nás na starost také ženy a proto nemusíte mít obavy.

V klidu se u nás můžete pohodlně usadit, dát si lahodnou kávu nebo čaj, přečíst noviny, časopisy.Nebo se připojit k WIFI a vyřídit si své pracovní povinnosti.A pokud přijedete se svými dětmi, na ty větší čeká dětský koutek, ve kterém si mohou kreslit nebo stavět z Lega.Miminka si můžete pohodlně nechat v sedačce spinkat a my s Vámi probereme vše potřebné.

Nejprve se Vás zeptáme a vyslechnene si Vás, poté zhodnotíme situaci a závadu na vozidle, poradíme s vyřešením problému, pokud to bude nutné odvezeme Vás nebo Vám půjčíme náhradní vozidlo.

I malý problém, jako je výměna žárovek, stěračů, kapalin,mytím a čištěním vozu, dofouknutím pneumatik, to vše pro Vás vždy zařídíme.

Váš vůz kompletně zajistíme včetně zařízení STK a emise, čistění interiéru a umytí vozidla v naší bezkontaktní myčce.

Pokud budete mít problém s autem během cest, zavolejte 608 777 557 ( p. Bárta Pavel) poradíme Vám po telefonu, nebojte se zeptat.

Na Vaši návštěvu se bude těšit kolektiv
AUTO BÁRTA

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vzkaz
Napište prosím název dnešního dne (ochrana proti spamu)
Souhlasím, aby společnost AUTO BÁRTA s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů
O nás
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.