O nás

AUTO BÁRTA s.r.o. Bosch Car Service

  • Pro všechny značky vozidel

  • Bez ztráty záruky v záruční době vozidla

Představení společnosti

AUTO BÁRTA s.r.o. je členem celosvětové sítě Bosch Car Service s nimiž máme podepsanou smlouvu o poskytování servisních a záručních služeb.

Díky tomuto máme přístup ke všem informacím potřebným k servisu všech značek vozidel především také v době záruky. Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny.

Autoservis Auto Bárta s.r.o. představuje model silné firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi.

Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

Pavel Bárta - jednatel společnosti

Co je Bosch Car Service?

Bosch Car Service je:

Autoservis pro všechny značky vozidel.

Celosvětová síť více než 17.000 autoservisů, kterým firma Bosch od roku 1921 nabízí svoje zkušenosti, znalosti a know-how.

Alternativní řešení pro majitele vozidel, kteří nechtějí servisovat svoje vozidla ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost a to vše za optimální ceny.

Autoservis, ve kterém lze provádět údržbu i v záruce.

Silný partner, jenž svými inovacemi utváří historii automobilové techniky.

My, servisní partneři Bosch Car Service, používáme moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch.

Naši zkušení mechanici podstupují pravidelná technická školení a spolupracují s firmou.

Bosch, aby technické novinky a změny v autoopravárenství získali z první ruky. Můžete si zvolit z nabídky mezi značkovým servisem a nezávislým autoservisem Bosch.

Car Service. Přijeďte a my Vám dokážeme, že auta opravovat umíme

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
AUTO BÁRTA s.r.o.
Vojanova 2991/34, Opava, 746 01, GPS: 49.9459025N, 17.9010731E, navigovat do servisu
Tel.: +420 553 611 340, E-mail: info@autobarta.cz
Navštivte nás na

Facebook Facebooku   

© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap